Snickers Shakeology

People often tell me that Shakeology is too expensive…then shortly after they fill their body with an unhealthy meal that costs more than $4!

Shakeology can cost less than $4 (ask me about getting the best price!)  for a “fast” superfood packed meal that fills me up and leaves me feeling great!  My cravings are gone, I have more energy, and I really feel good!

So, maybe instead of eating out often (like on Valentine’s Day)… why not consider making an investment in your health and eating something delicious every day that will make you feel your best!

I never get tired of Shakeology with all the awesome recipes!  Here’s the one I created today!  IMG_2786 (2).jpg

If you are interested in learning more about Shakeology or trying it… fill out the form below.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s